reklama
kategoria: Na Sygnale
9 czerwiec 2025

Wypadek w miejscowości Majdan Grabina

zdjęcie: Wypadek w miejscowości Majdan Grabina / fot. KPP Kraśnik
fot. KPP Kraśnik
Do groźnego zdarzenia drogowego doszło wczoraj w miejscowości Majdan Grabina w gminie Zakrzówek. Cztery osoby w tym dwoje dzieci trafiło do szpitala. To wynik brawurowej jazdy nietrzeźwego kierującego, który na łuku drogi zjechał na przeciwny pas jezdni.
REKLAMA

Wczoraj w godzinach popołudniowych, w miejscowości Majdan Grabina, 37– letni kierujący Oplem na łuku drogi, zjechał na przeciwległy pas ruchu. Tym samym doprowadzając do czołowego zderzenia w prawidłowo jadącym pojazdem marki Audi. Kierujący Oplem mężczyzna to mieszkaniec gminy Zakrzówek. Podróżował z 7 letnią dziewczynką. W chwili zdarzenia miał prawie 2,5 promila alkoholu w organiźmie.

Kierująca samochodem Audi to mieszkanka gminy Zakrzówek. Podróżowała z 9- letnim dzieckiem. W wyniku zdarzenia, wszyscy pasażerowie pojazdów trafili do szpitala. Kierująca samochodem Audi była trzeźwa. Na miejscu zdarzenia zabezpieczono ślady oraz wykonano czynności procesowe, które pozwolą ustalić dokładne przyczyny i okoliczności tego wypadku.

młodszy aspirant Marzena Sałata

 
źródło: policja.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
pogoda Kraśnik
17.5°C
wschód słońca: 05:51
zachód słońca: 19:07
reklama

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Kraśniku

kiedy
2025-09-12 19:00
miejsce
Centrum Kultury i Promocji,...
wstęp biletowany
kiedy
2025-09-27 19:00
miejsce
Centrum Kultury i Promocji,...
wstęp biletowany
kiedy
2025-09-28 18:00
miejsce
Gminny Ośrodek Kultury, Trzydnik...
wstęp biletowany
kiedy
2025-10-11 16:00
miejsce
Centrum Kultury i Promocji,...
wstęp biletowany